Stomatologia

Stomatologia zachowawcza

W razie bólu zęba lub stanu zapalnego w jamie ustnej istotne jest szybkie i skuteczne leczenie, by nie doprowadzić do rozwoju próchnicy. Oferujemy m.in. wypełnianie ubytków, odbudowywanie czy leczenie nadwrażliwości zębów. Zapewniamy bezbolesne zabiegi stomatologiczne dzięki znieczuleniom komputerowym.

więcej →

Chirurgia

Zapewniamy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej wykonywane w sposób bezbolesny oraz bezpieczny dla naszych pacjentów. Nasza 30 letnia praktyka zawodowa pozwala nam na skuteczne przeprowadzenie zabiegów ekstraktacji zęba w sposób tradycyjny oraz z dłutowaniem w przypadku wymagających zabiegów

więcej →

Protetyka

Specjalizujemy się w odtwarzaniu braków w uzębieniu. Oferujemy uzupełnienia ruchome (protezy szkieletowe, szynoprotezy oraz protezy całkowite) i stałe uzupełnienia (korony porcelanowe, wkłady koronowe, wkłady koronowo-korzeniowe, korony pełnoceramiczne)

więcej →

Implantologia

Najlepszym rozwiązaniem problemów związanych z ubytkami zębowymi jest terapia implantologiczna. Umożliwia ona trwałe odtworzenie brakujących zębów, zapewnia doskonały efekt estetyczny, a także charakteryzuje się naturalnym wyglądem uzębienia. Pozwala to pacjentowi na ponowne osiągnięcie pełnego komfortu fizycznego i psychicznego, a także uniknięcia kłopotów związanych z tradycyjnymi uzupełnieniami protetycznymi, takimi jak wyjmowanie protez, czy szlifowanie zębów. Metoda ta jest szczególnie użyteczna w przypadku braku możliwości wykonania uzupełnienia stałego lub niedostatecznego utrzymania protezy ruchomej.

więcej →

Stomatologia dziecięca

Pedodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem dzieci. W naszej klinice oferujemy możliwość leczenia wszystkich dzieci niezależnie od wieku czy odczuwanego leku. Do podstawowych zabiegów należą: leczenie zachowawcze zębów mlecznych i stałych, endodoncja i profilaktyka (fluoryzacja, lakowanie). Zabiegi są przeprowadzane bezbólowo dzięki nowoczesnemu systemowi „THE WAND”. Istnieje możliwość wykonania leczenia z wykorzystaniem podtlenku azotu (gaz rozweselający) oraz narkozy. Dla naszych najmłodszych pacjentów posiadamy kolorowe wypełnienia, co zwiększa u nich zainteresowanie następnymi wizytami

więcej →

Endodoncja – leczenie kanałowe

Endodoncja jest niezwykle szybko rozwijającym się elementem codziennej praktyki stomatologicznej, a zajmuje się prewencją, diagnozą i leczeniem chorób miazgi. Leczenie kanałowe polega na poszerzeniu, oczyszczeniu i szczelnym wypełnieniu kanałów korzeniowych. W naszej klinice stosujemy najnowsze trendy leczenia wykorzystując narzędzia niklowo-tytanowe, mikromotor endo, lupy powiększające, radiowizjografie, endometr, co umożliwia przeprowadzenie leczenia kanałowego na jednej wizycie.

więcej →

Stomatologia Estetyczna

Stomatologia estetyczna zajmuje się polepszaniem wyglądu zębów oraz twarzy. Zabiegi wchodzące w zakres stomatologii estetycznej mają na celu wyłącznie poprawę efektu wizualnego. Warto wiedzieć, że powinny być wykonywane dopiero, jeśli pozwala na to stan zdrowia zębów.

więcej →

 

Profilaktyka

Profilaktyka stomatologiczna ma ogromne znaczenie w zapobieganiu uszkodzeń zębów oraz chorób jamy ustnej. Leczenie stomatologiczne jest w takim wypadku zapobiegawcze oraz skuteczniejsze. Warto regularnie dbać o zdrowe zęby usuwając kamień nazębny czy wykonując fluoryzację. Ponadto oferujemy zabiegi estetyczne.

więcej →

Darmowy przegląd uzębienia!

Czy wiesz, że w Best-Dent oferujemy darmowy przegląd uzębienia?

Medycyna Estetyczna