Mezoterapia igłowa głowy

Obszar

Owłosiona skóra głowy

Cena

od 350zł

Częstotliwość

Co miesiąc

Czas trwania zabiegu

Około 20 minut

Mezoterapia to metoda leczenia różnych schorzeń skóry polegająca na wstrzykiwaniu bezpośrednio w miejsca chorobowe niewielkich dawek substancji leczniczych. Mezoterapia przynosi nieocenione korzyści poprawy jakości włosów, zahamowania ich wypadania, a nawet odrostu nowych.

Znaczący wpływ na wygląd oraz objętość włosów mają tryb życia, odżywiania oraz stan zdrowia. Mezoterapia skóry głowy polecana jest zwłaszcza osobom mającym problemy z wypadaniem włosów i łysieniem. Nadmierna utrata włosów często jest problemem zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Panie szybciej rozpoznają u siebie pierwsze oznaki łysienia i wcześniej niż mężczyźni podejmują walkę z tym problemem.

Dlaczego warto?

Mezoterapia przynosi wiele korzyści – piękne i gęste włosy, zahamowanie wypadania a nawet odrost nowych włosów. Oprócz tego odżywia skórę w dogłębny sposób, za pomocą specjalnych substancji leczniczych, które składają się z wielu odżywczych preparatów i leków, które wszystkie razem rewitalizują skórę i dają jej nowe życie.

Efekty

Skuteczność zabiegu u kobiet jest zadowalająca, jednak na satysfakcjonujące efekty należy poczekać, czasami nawet kilka miesięcy. Kiedy efekty już w pełni się ukażą, są spektakularne: piękne, mocne włosy, ograniczenie wypadania włosów, znaczna poprawa kondycji włosów, wzmocnienie i zagęszczenie.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda zabieg?

Mezoterapia głowy polega na powierzchniowym ostrzykiwaniu skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost i hamującymi wypadanie włosów (głównie leki przeciwzapalne, witaminy i substancje odżywcze). Zestaw leków dobierany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. Schemat terapii jest następujący: Faza 1 Terapia intensywna: 1 zabieg na tydzień przez okres 2 miesięcy Faza 2 Pielęgnacja: 1 zabieg na miesiąc przez okres 3-6 miesięcy

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Należy stosować zalecone preparaty do pielęgnacji skóry głowy oraz pamiętać o tym, aby nie korzystać z solarium, sauny, ograniczyć używki, stosować się do zaleceń lekarza, który przeprowadził zabieg

Czy zabieg trzeba powtarzać?

Tak, zabieg należy powtarzać zgodnie ze schematem terapii.

Cennik

Mezoterapia igłowa skóry głowy
Dr. Cyjj Hair Filler (1 zabieg) 600 zł
Dr. Cyjj Hair Filler (seria 4 zabiegów) 2000 zł
Nucleofill Medium Plus Hair (1 zabieg) 600 zł
Nucleofill Medium Plus Hair (seria 4 zabiegów) 2000 zł
Dermaheal (1 zabieg) 350 zł
Dermaheal (seria 4 zabiegów) 1100 zł
RRS XL Hair (1 zabieg) 300 zł
RRS XL Hair (seria 4 zabiegów) 1100 zł