Mezoterapia anti-aging

Obszar

Twarz, szyja, dekolt

Cena

od 300zł

Częstotliwość

Co miesiąc

Czas trwania zabiegu

Około 20 minut
na jeden obszar

Procesy starzenia się skóry postępuję nieuchronnie z roku na rok. Czynników, które je przyspieszają, może być naprawdę wiele, począwszy od nieprawidłowej diety, palenia papierosów czy nadmiernej ekspozycji na słońce. Bardzo duże znaczenie mają również czynniki genetyczne. Nie oznacza to jednak, że musimy patrzeć, jak nasza skóra ulega zmianom, które nie do końca nam się podobają.

Mezoterapia Anti-Aging to rozwiązanie problemu starzejącej się skóry. Za pomocą niewielkich nakłuć bardzo cienką igłą dostarcza się odżywczy preparat w jej wierzchnie warstwy. Zazwyczaj stanowi on mieszankę witamin, minerałów czy kwasu hialuronowego. Za sprawą takiego połączenia skóra zostaje pobudzona do procesów odnowy i regeneracji. Z tego względu, że zabieg jest mało inwazyjny, przebiega stosunkowo szybko, a na efekty nie będzie trzeba długo czekać, decyduje się na niego mnóstwo osób. Wiek, stres, złe nawyki, życie w pośpiechu swój ślad pozostawiają nie tylko na naszym samopoczuciu, ale przede wszystkim w wyglądzie naszej cery. Jeżeli nie chcemy dłużej sprawiać wrażenia smutnych i zmęczonych, chcielibyśmy aby nasza twarz pozostawała pełna blasku i witalności, to możemy mieć pewność, że zabieg mezoterpii igłowej będzie dla nas odpowiednim rozwiązaniem. Aby do niego przystąpić, wcale nie musimy borykać się z problemem głębokich zmarszczek czy opadających fałd. Już po 25. roku życia skóra zaczyna tracić kolagen, a my możemy dostrzec pierwsze oznaki utraty witalności. Możemy, ale nie musimy! Mezoterapia igłowa przyczyni się do stymulacji naszej skóry oraz pobudzi ją do produkcji składników odpowiedzialnych za elastyczność i młody wygląd.

Dlaczego warto?

Kiedy zobaczymy w lustrze, że nasza skóra jest pełna blasku, odżywiona, pozbawiona zmarszczek, to automatycznie wzrośnie nasza samoakceptacja i pewność siebie. A takie efekty będziemy mogli dostrzec już nawet po pierwszym zabiegu mezoterapii ani-aging.

Efekty

Po serii zabiegów mezoterapii anti-aging możemy spodziewać się naprawdę pozytywnych efektów. Przede wszystkim nasza twarz nabierze blasku i na pierwszy rzut oka będzie widać, że jest nawilżona oraz odżywiona. Jeżeli wcześniej borykaliśmy się z problemem wiotkości, to możemy być pewni, że odzyska ona dawną jędrność i elastyczność. Wyrówna się także powierzchnia naszej skóry, a zmarszczki staną się zdecydowanie płytsze.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda zabieg?

Specjalista medycyny estetycznej na samym wstępie przeprowadzi wywiad i zlokalizuje nasz główny problem. Pod to dobierze optymalny preparat do mezoterapii igłowej. Po oczyszczeniu skóry naszej twarzy przejdzie do właściwego zabiegu polegającego na wykonywaniu od kilkunastu do kilkudziesięciu nakłuć na naszej skórze za pomocą bardzo cienkiej igły. W ten sposób dostarczy wybrany preparat do komórek, pobudzając je do dalszego działania i dostarczając substancje, które w efekcie polepszą wygląd naszej skóry.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Po zabiegu mezoterapii anti-aging skórę trzeba przede wszystkim nawilżać oraz chronić przed promieniowaniem UV.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Możliwość przystąpienia do zabiegu wykluczają ciąża i karmienie piersią. Zabieg można wykonywać na skórze, która nie zmaga się z opryszczką, trądzikiem lub innymi infekcjami. Dopiero całkowite wyleczenie takiego problemu daje możliwość przystąpienia do mezoterapii igłowej.

Czy to boli?

Zabieg nie powinien być bolesny, jednak jest to kwestia indywidualna. Przed jego wykonaniem możemy poprosić o zastosowanie maści znieczulającej, która całkowicie wyeliminuje jakiekolwiek możliwe nieprzyjemne odczucia.

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Zabieg mezoterapii igłowej zdecydowanie poprawi jędrność i elastyczność naszej skóry twarzy. Zmarszczki staną się mniej widoczne, wyrówna się koloryt twarzy, będziemy sprawiać wrażenie wyraźnie młodszych.

Jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu?

Efekt utrzymuje się przez kilka miesięcy, dlatego aby utrzymać pozytywne skutki mezoterapii należy wykonywać pojedyncze zabiegi średnio raz na pół roku.

Po jakim czasie widać efekty?

Pierwsze efekty widać już po zagojeniu się skóry, czyli maksymalnie po siedmiu dniach od wykonania zabiegu mezoterapii.

Czy zabieg trzeba powtarzać?

Dla uzyskania trwałych efektów specjaliści zalecają serię zabiegów. Maksymalnie 3–4 powtórzenia mezoterapii anti-aging powinno wykonywać się średnio raz w miesiącu.

Cennik

Mezoterapia igłowa Twarzy, Szyi lub Dekoltu

Dotyczy 1 wybranego obszaru. Ceny zależne od zastosowanego preparatu

Kwas hialuronowy 300 zł
Peptydy
Witaminy
Aminokwasy
Minerały
Koenzymy 700 zł