dr Zofia Stokowska — Wilczyńska

★★★★★

Studia stomatologiczne ukończyłam na Warszawaskiej Akademii Medycznej. Tutaj też aby doskonalić zawód odbyłam staż oraz egzaminy specjalizacyjne. Jestem specjalistą stomatologii oraz protetyki stomatologicznej.

W 1994 roku założyłam gabinet stomatologiczny BEST-DENT, który prowadzę do chwili obecnej.

Cały czas poszerzam wiedzę i umiejętności w swoim zawodzie. W dążeniu do bycia dobrym lekarzem i specjalistą uczestniczę w licznych szkoleniach, kursach i kongresach.

Od wielu lat zajmuję się również leczeniem w zakresie medycyny estetycznej.

Wdzięczność i radość pacjentów przynosi mi wiele satysfakcji. Bardzo lubię swoją pracę i z entuzjazmem oraz indywidualnym zainteresowaniem podchodzę do każdego pacjenta.

Specjalizacje

  • stomatologia zachowawcza
  • stomatologia dziecięca
  • protetyka stomatologiczna
  • stomatologia estetyczna
  • chirurgia stomatologiczna
  • medycyna estetyczna

Usługi

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module

Opinie Pacjentów

★★★★★

Świetne podejście do pacjenta, przemiła atmosfera. Pani doktor dokładnie wyjaśniła mi czym należy się zająć i w jaki sposób. Dostałam mnóstwo szczegółowych i dokładnie wyjaśnionych informacji. Czułam się bardzo komfortowo. Bardzo polecam gabinet BEST-DENT.

Wiktoria

★★★★★

To była moja pierwsza wizyta w tym gabinecie, pani dotor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, zaproponowała konkretne i fachowe rozwiązania, przedstawiła plan leczenia, z cennikiem włącznie, myślę, że będę zadowolona. Ważny jest również bardzo dobry dojazd metrem i bliskość gabinetu od stacji, to zaledwie ok. 150 m

KH

ul. Askenazego 1
03-580 Warszawa

}
Poniedziałek — Piątek

09:00–20:00

Sobota — Niedziela

Zamknięte

bestdent.targowek@gmail.com